تبلیغات
بایداری تا ظهور - برنامه دشمن پس از فتنه چه بئود؟

بایداری تا ظهور

(( ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله کانهم بنیان مرصوص ))

 فتنه تمام شد.دشمن با تمام قوا به جنگ انقلاب آمد.اما چه شد؟خداوند به وسیله ولایت فقیه آنان را زمین گیر کرد.پییش از فتنه آن ها به زعم خودشان می خواستند ولایت فقیه را هدف قرار دهند.با شعار هایی همچون مرگ بر اصل ولایت فقیه و این ها وارد شدند.به تبلیغات گسترده روی آوردند اما تمام مهره هایی که روی آن ها حساب می کردند سوختند.

 پس از فتنه که پایگاه های مردمی شان از دست رفت و تمام مهر هایشان سوخت به خود آمدند و پس از تحلیل ها فهمیدند که این مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای است که با نیروی الاهی مردم به فرمان ایشان و با ولایت پذیری به صحنه می آیند.آن ها که به زعم خود سعی یر یر اندازی نظامداشتند دیدند که چه گونه بدون حتی یک عزل و نصب چگونه رسوا شدند.

 تصمیم به کار هایی به زعم خودشان برای تخریب ولایت گرفتند.و در صحبت های رسمی از نقد اسم بردوند.

 از این رو به ساخت فیلم ها و مستند های دروغین روی آوردند که در رسانه ها پخش شدو از آن سو شایع کردند که در این شرایط نقد رهبری(غلط کرده اند نام آقا را برزبانشان بیاورند )لازم و ضروری است.از این رو برخی دانسته و ندانسته این را می گویند و در جهت دشمن موضع می گیرند.حرف های آقای افروغ و هاشمی با هم عجیب شبیه است... آقای هاشمی در دیدار با گروه منحله و غیر قانونی مجمع محققان و مدرسان شاید به طعنه می‌گوید «روزی که مبارزه سیاسی در خدمت امام آغاز شد، تاکید و سخن مبارزین، با مردم این بود که اگر نظام اسلامی حاکم شود مشکلات جامعه برطرف خواهد شد.» وی سپس با ارائه طرحی سعی می‌کند مشکلاتی که وجود دارد را معلول عدم دخالت و نظارت حوزه علمیه معرفی کند. وی می‌گوید «برای برون رفت از مشکلات موجود بدون مشارکت جدی حوزه‌های علمیه و روحانیت مشکل خواهد بود، پذیرش اشتباه و بازگشت به خواست اسلام و مردم قدم اول اصلاح امور است. اگر با مردم صادقانه سخن بگوییم و مدبرانه عمل کنیم قطعاً مردم خوب و وفادار ایران هم در اصلاح امور بیش‌تر مشارکت خواهند کرد.» وی سپس در ادامه افزوده است «قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصلاحیه آن در ذات خود مترقی و متناسب نیازهای جامعه است و در حال حاضر نیز از توانایی قابل قبولی برای ایجاد توسعه و پیشرفت و احقاق حقوق مردم برخوردار است، اگرچه نقایصی هم دارد که باید در زمان مناسب برطرف کرد. آن‌چه باعث بروز مشکلات شده قانون اساسی و نظام نیست بلکه حاکم کردن سلایق فردی بر قانون و سیستم حکومتی و نیز خارج ساختن مسؤولیت‌ها و عملکردها از حوزه نظارت‌های قانونی است.» این‌گونه اظهارات را وقتی در کنار اظهارات آقای افروغ می‌گذاریم نتایج بسیار شبیه  می‌دهد. آقای افروغ در برنامه پارک ملت می‌گوید: «حوزه علمیه ما که مستقل بود و منبع خوبی برای بسیج توده‌ها بود، بعد از انقلاب فکر کرد که فقط باید خودش را در قالب تصدی‌گری تعریف کند. فراموش کرد که دو نقش دیگر هم دارد، نظارت و نظریه‌پردازی..... بالاخره هر کسی که در معرض نقد و در معرض نظارت قرار نگیرد و حسب مردم‌سالاری دینی، چرخش قدرت صورت نگیرد، مطمئن باشید دیر یا زود از آن وجه منضبط و قاعده‌مند، خارج و شخصی می‌شود...... فقهای ما باید مطمئن بشوند که فی‌المثل مقام معظم رهبری، کشور را فقهی اداره می‌کند، یعنی می‌توانند سؤال بکنند که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، مقام معظم رهبری! این تصمیمی که شما گرفتید، منبع فقهی، ادله و منابعش چیست؟»

 این دقیقا همان خواسته های استکبار است.عجیب تر از عجیب همسویی بعضی افراد اصول گرا(شاید فقط در ظاهر الله اعلم)از جمله آنان که طرح سوال از رئیس جمهور را مطرح کرده اند با این جریانات است

آقای افروغ نیز طی بیانیه‌ای از حمایت آن‌ها اظهار تشکر می‌کند، وی می‌نویسد «غرض از نگارش این چند سطر، قدردانی و تشكر از كسانی است كه با موضع‌گیری خود به روشن‌تر شدن و بسط مطالب و سرنخ‌های این گفت‌وگو كمك كردند، به‌طور خاص از آقایان توكلی، مطهری، كواكبیان، سید فاضل موسوی، نادران و حجج اسلام سوزنچی و جعفریان و... كمال قدردانی را دارم. از عزیزانی كه دست به قلم برده و از حریم نقد و آزادی بیان در نظام جمهوری اسلامی دفاع كردند و مطالب خود را در خبرگزاری مهر و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی از قبیل جهان‌نیوز، فردانیوز، الف(سایت احمد توکلی که همزمان با اظهارات هاشمی در مورد مذاکره با آمریکا میزبان سخنگوی فارسی زبان وزارت امور خارجه آمریکا بودکه استقبال رسانه های معاند را به دنبال داشت)، خبرآنلاین، ...، تابناك، مشرق، بازتاب، فرارو، شفاف، عصر ایران و... انعكاس دادند كمال سپاس را دارم))

 بله جناب دکتر مطهری  در مناظره اش با نبویان گفته بود که این حرف شما که شب قبل با آقا جلسه داشتیم ایشان این گونه راضی اند پس این گونه عمل کنیم ضد آزادی کلام و بیان است(؟؟؟)یک همچو چیزی این ولایت مداری است؟این ها همه به یک جا می رسد بالاخره تجربه 1400 سال به ما نشان می دهد که این روش درستی است  

  آقای توکلی در سایت الف به دفاع از علایی و افروغ پرداخته می‌نویسد: «روح قانون اساسی و نظام مردمسالاری دینی اقتضا دارد که فضای آزاد سیاسی حس شود و مسائلی پیش نیاید که محیط عمومی انتخابات را بسته نشان دهد. به‌طور اصولی‌تر نیز باید از آزادی بیان در چارچوب قانون و اخلاق سیاسی همیشه دفاع کنیم این دفاع نیز باید با عمل دستگاه‌های وابسته به نظام و قدرت باشد و اشخاصی که به شکل انتخابی یا انتصابی سهمی از قدرت دارند نیز باید دفاع از آزادی را در عمل نشان دهند تا خوش‌نیتان از سر غفلت، خدای ناخواسته ابزار سیاست بازان رند نشوند. هجمه‌هایی که این روزها به بهانه دفاع از نظام ولایت فقیه که افتخار فقه سیاسی اسلام است پیش آمده کمی نگران کننده است نمونه اول قابل ذکر، مقاله سردار علایی و واکنش‌های متفاوت نسبت به آن است.» وی درباره انتقاداتی که به عماد افروغ به خاطر برنامه پارک ملت شده است می‌گوید: «این چه تنگ سینگی است که افروغ را با آن سوابق روشن در دفاع از نظام مترقی ولایت فقیه در دانشگاه‌ها و محافل روشنفکری به دلیل آن‌که به استناد نهج‌البلاغه می‌گوید که همه ارکان قدرت محتاج نقد هستند، به باد حمله بگیریم؟»

اگر به استناد نهج البلاغه است اول بگویید کدام خطبه کدام بخش اگر منظور حقوق مردم بر رهبر است باید گفت این آن جایی نیست که به جای انتقاد هدف تخریب و تضعیف باشد.این آن جایی نیست که پس از سی و دو سال به تازگی آن هم هم صدا با رسانه های بیگانه این کار را بخواهید انجام دهید.این یعنی یا دانسته یا ندانسته در زمین دشمن بازی می کنید. بگذشته از آن چیزی که شما می گویید مخالفت با نظر رهبری است و تخریب و به زعم تخریب در قالب نقد نه انتقاد به آن از این همه خطبه های نهج البلاغه همین را دیده اند هیهات چرا حقوق رهبر به مردم را با این همه دقت دنبال نمی کنید؟

عزیزان دقت کنید منظور رد آقای افروغ نیست اما شباهت این سخنان با هم شک بعضی را بر انگیخته و کسانی که از این ایده حمایت می کنند باید بدانند که دانسته یا ندانسته در زمین دشمن بازی می کنند.

 


نوشته شده در دوشنبه 21 فروردین 1391ساعت 04:13 ب.ظ توسط ---| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin
http://fatemiyon.ir/index.php/multimedia/1390-05-29-18-44-13/6032-07 http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=73065&88-1391-02-23-17-musicID=51850 helali011__1_.wma - 307.3 Kb