تبلیغات
بایداری تا ظهور - محکومیت سکوت

بایداری تا ظهور

(( ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله کانهم بنیان مرصوص ))

بسم لله الرحمن الرحیم

 انا لله و انا الیه راجعون

    داغی دیگر بر لوح وجود اسلام بزرگ ، اسوه عزت بشریت ، بزرگ مربی انسان و تاریخ رقم خورد.سلام بر برادران و خواهران مظلوم مسلمان میانمار.

 با تمام تاثر به استحضار ملت شریف و مبارز می‌رساند ، که در فاجعه ای هراس انگیز ، باری دیگر ، در دوره حکومت اسلام، به سان صدر اسلام، و قیام خون بار سید الشهدا حسین بن علی علیه السلام قتل عامی دیگر ، از جنس فاجعه های هولناک دوران طفولیت بشر روی داد.

کشتند،برادرانمان را کشتند،به دار کشیدند، سوزاندند،فراری دادند،اواره کردند،آهای گروه های سیاسی ! اتحادتان کجا رفت، اتحادمان کجا رفت،؟

در استان راخین در منطقه میانمار ، جایی که هزاران نفر از برادران مسلمانمان سکونت دارند،گروه‌های افراطی بودایی، با حمایت و همراهی پلیس و ارتش دست به کشتار گسترده و آتش زدن دهکده ها و مساجد و فراری دادن مسلمانان زدند. دولت میانمار در اقدامی هماهنگ از ورود گروه های امدادی و رسانه های بین المللی به این منطقه جلوگیری کرد و در سکوت مجامع بین المللی نسل کشی گسترده آغاز شده است که برخی رسانه ها آن را هولوکاست واقعی مسلمانان نامیده‌اند.

مرز های بنگلادش را برای پناه بردن مسلمانان بسته اند.

 آهای آقایان محترم مسؤولین ! تا به کی می‌خواهید سکوت پیشه کنید،ما در دوران صلح امام حسن به سر نمی‌بریم که سکوت پیشه کرده اید،به فرموده مولایمان حضرت سید علی روحی له الفدا باری دیگر اگر حادثه ای روی دادن گرفت ، دوران دوران صلح امام مظلوممان امام حسن مجتبی نیست، بلکه دوران دوران قیام حسین بن علی خواهد بود.

 مگر نشنیدید کلام سیدمان را که فرمود ما در دوران بدر و خیبریم .

جناب آقایان وزارت خارجه

 آیا این صحیح است که با مسلمان کشی در بحرین وزارت خارجه این کشور را در آغوش می‌کشید،

 سکوت حزب الله تا کجا تا به کی این چنین سکوت بی معنا و مبهمی پیشه می‌کنید.

 عظمت اسلام را ببینید،مسلمانان در گوشه و کنار به الگوی از ایران اسلامی قیام کرده اند، آیا سزاست این گونه آنان را تنها بگذارید و اینچنین سکوت پیشه کنید؟نیست آیا که این سکوت شما سند رضایتی بر این فاجعه هولناک و فراموش نشدنی است.

 مگر کلام مولایمان امام علی بن ابی طالب را نشنیدید ! که هیهات که کسی در اقطا و اکناف حکومت اسلامی گرسنه باشد و علی گرسنه بخوابد.

 مگر نشنیدید که فرمودند مسلمان نیست کسی که سیر بخوابد و همسایه اش گرسنه باشد.

 مگر نشنیدید که جد اعلای ما حضرت خاتم الانبیاء (صلی الله علیه و آله و سلم)فرمودند:مسلمان نیست کسی صبح کند و در فکر اصلاح امور مسلمانان نباشد.

 تمام کنید این ها را ! ت‌مام کنید این بساط سکوت بی معنا را

 حزب الله سکوت نخواهدد کرد،تا به کی مهر ذلت سکوتتان را به همراه می‌کشید.

 امروز اتحاد سر فصل اسلام است.امروز گذشت سر فصل است،هم دلی سر فصل نیاز هاست.

 تا به کی سیدمان فریاد فلسطین پاره تن اسلام است سر دهد.تا به کی ...

 هنوز هم که هنوز است ، دعای عجل لویک را تمام نخوانده ایم.

 اللهم اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

 

 

 

 

 


نوشته شده در جمعه 30 تیر 1391ساعت 03:34 ب.ظ توسط ---| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin
http://fatemiyon.ir/index.php/multimedia/1390-05-29-18-44-13/6032-07 http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=73065&88-1391-02-23-17-musicID=51850 helali011__1_.wma - 307.3 Kb