تبلیغات
بایداری تا ظهور - شعار یا هویت , علم یا عمل , نگذارید حکومت به دست نا اهلان بیفتد , اسیب شناسی کبیر عمل کرد حزب الله

بایداری تا ظهور

(( ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله کانهم بنیان مرصوص ))

 (( می خواهم غالب بدنه دانشجویی کشور ارمان گرا باشند , یکی از این ارمان ها علم است , دومی عدالت است. و سومی ازادی و ازادی خواهی .)) حضرت امام خامنه ای

 

 اولی علم است اولی علم است علم یعنی چه ؟

 در ادبیات شیعه امامیه کلمات نقش مهمی ایفا می کنند.بار ها میان شیعه و محب تفکیک شده که هر کس شهادت به حقانیت علی بن ابی طالب داد شیعه خوانده نشده.

 اصحاب امام علی بن موسی الزضا (علیه السلام )که خود را شیعه خواندند , چندین روز به جرم همین کلمه نا به جا درب خانه امام متوقف شدند و اچازه ورود نیافتند.

 در روایات است که شیعه و محب ما را در هفت موضع سخت امان است یاری می شوند.

 محبین ما با سختی های دنیا پاک می شوند و یا در برزخ و یا با فشار روز محشر اما شیعه ما را عذاب نیست.

 شیعیان ما کسانی هستند که پایشان را چای پای ما می گذارند و از ما پیروی می کنند.

امام سجاد (علیه السلام ) در مسحد شام به ملعون یوز باز قرمود : اچازه می دهی که از این چوب ها بالا بروم و منظور ایشان منبر بود که وقتی واعظ دنیا پرست بود و این ابزار ابزار الاهی نبود منبر یعنی وسیله نبر نیست و چوب است.

 و امام با یک کلام اسلام امریکایی و اسلام ناب تمام بساط استعمار را برید اگر اا امت بصیر باشند.حال در مورد علم .

از امام موسی بن جفر نقل است که فرمود :

 پیامبر صلی الله علیه و اله وسلم وارد مسجد شد.چمعی دور مردی گرد امده بودند , فرمودند : کیست ؟ عرض کردند علامه است  فرمود : علامه یعنی چه ؟ گفتند دانای مردم است به اشعار جاهلیت و نسب و دودمان فرمود نه این علم نیست این مطلبی است که دانستنش با ندانستنش تفاوتی ندارد.علم نیست مگر سه چیز : سنتی حسنه , فریضه ای عادله و ..

 حضرت امام در

چهل حدیث و در کتاب اداب الطلاب امده است که یعنی

 اعتقادات یا توحید , اخلاق , احکام

 و فرمودند غیر از این همه فضل است.

 شهید مطهری می گوید اگر این فضل لازم شد واچب است عده ای ان را بیاموزند , واجب کفایی است در حد ضرورت 

 پس علم این سه چیز است و غیر از این فضل است.

 روایات در فضیلت علم به همین مورد اشاره دارد که علم از شرکت در (احتمالا) چندین هزار رور روزه غیر واجب برتری دارد.

  اما یا منظور حضرت اقا از علم تنها این است ؟ مسلما خیر

 اما رابطه این علم مورد نظر حضرت امام خامنه ای و عدالت چیست ؟ مگر نفرمودند پیام اسلام اقامه عدل است و یا نباید ارزش عدالت ارزش یک مورد درچه دو و درچه سه باشد . پس چرا علم بر عدالت برای دانشچویان مقدم شد ؟( البته فراموش نشود تعالی روحی اا فرد هم مورد نظر که مقدم است اما تعالی فرد فرد ها مقدم تر که علم به این تعالی اا کمک می کند و از سبب های این تعالی است .)

 این درد نامه حزب الله است. این اشکال بزرگ و چشم گیر حزب الله است. این ندانستن و جهل مزکب حزب الله است.این پیام حزب الله است.اقا فرمود اولین ارمان علم است.

 خاطره ای بعضی به یاد دارند که یکی از دانشجویان دکترای علوم سیاسی تهران چنین گفت(براتی دبیر اسبق جنبش عدالت خواه) که یازده نفر دانشچوی دکترای علوم سیاسی هستیم , نه نفر مخالف نظامند , یک نفر ممتنع و تنها من موافق نظام.

 جزب الله بخواند , تمام کرسی های مجلس , پست های دولت و قوه قضاییه

امروز توان حزب الله صرف کتاب های استاتیک و ترمودینامیک انتگرال و غیره, زبان برنامه نویسی است و فردا معضل شغل , و کنار رفتن از چرخه عدالت خواهی

 کرسی های مجلس

 احمد رضا دستغیب دکترای علوم سیاسی

 چجعفر قادری علوم اقتصادی

 و دیگر کرسی های مجلس قابل بررسی است . برادر من هم سنگر عزیز فردا همین نه نفر مخالف پست های قانون گذاری و اجرایی و قضایی را می گیرند و من و توی دانشچو باید مطالبه کنیم و از بی عدالتی فریاد بزنیم اا هر دو سنگر را با هم بگیریم ایا با تمام توان جهاد مطلوب امامت و ولایت را دریافتیم , اولین ارمان علم است . چه کار اساسی کردیم , حکومت را از نا اهلان بگیریم و اا این گونه ... اللهم وفقنا

 امام فرمود دست تمام بسیجیان را می بوسم دست تمام هم سنگران را می بوسم و تقاضا دارم این هدیه را با گوش جان بشنوند.

 یا حق

 

 


نوشته شده در سه شنبه 3 بهمن 1391ساعت 08:13 ب.ظ توسط ---| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin
http://fatemiyon.ir/index.php/multimedia/1390-05-29-18-44-13/6032-07 http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=73065&88-1391-02-23-17-musicID=51850 helali011__1_.wma - 307.3 Kb