تبلیغات
بایداری تا ظهور - باز خوانی سرگردانی , استاندار خدا نیست , باز خوانی عمل کرد جنبش دانشجویی

بایداری تا ظهور

(( ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله کانهم بنیان مرصوص ))

   (( نمی خواهم اسم ببرم اما شما بودید شما بودید که گفتمان عدالت خواهی را وارد کردید شما به نام جنبش عدالت خواهی حالا نمی خواهم نام ببرم))
 حضرت امام سید علی خامنه ای
 هدف نام بردن از جناح یا تشکلی خاص نیست خیر
 به عکس تمام تشکل ها و به یک باره جنبش دانشجویی , حیف باشد که جنبش دانشجویی تفکیک شده کار کند و هدفی واحد پیرامون محوریت سخنان حضرت امام خامنه ای عمل کرد خود را سازماندهی نکرده باشد ! دریغ
. جنبش دانشجویی نه کلمه ای بیش و نه کم , باید مراقب عمل کرد کار خود باشد . باید گفت در طول دهه سوم انقلاب  , گفتمان عدالت خواهی در سطح کشور تکوین یافت .
. اما , فاز اول عدالت خواهی به خوبی انجام شد ,چنان که در سخنان امام امت دیده می شود.
 بسیار خوب فاز یک عدالت خواهی خوب انجام شد , اما با بررسی عمل کرد پراکنده جنبش دانشجویی متوجه خواهید شد که من بعد سرگردانی و به اصطلاح در جا زدن جنبش دانشجویی خود را نشان می دهد..
  .باید بررسی کرد ؛ این ها درست که باید مافیای قدرت را هدف گرفت اما نه در حد شعار , مافیای قدرت یعنی یک برنامه و یک road map  یک برنامه جامع ( فرمود ند دولت آقای فلانی هرچه نکرد عدالت خواهی را زنده کرد (جمله دقیق آن را جای دیگر بخوانید مضمون آن)
 در دو فاز
 1-هدفمندی یارانه ها و 2- سوخت بنزین
 و البته در سیاست خارجی 
      این دو طرح جامع یک زمین بازی برای تمام دولت های بعد از خود تعریف می کند که با توجه به این دو طرح مشابه باید برنامه ریزی کنند ..
  دو عمل کرد اساسی ,
 اقتصاد لیبرالی دولت جز سرمایه داری نیست ؛ اگر چه واضح است اما,  اگر بهره وام به 55درصد صعود می کند و جشن های آن چنانی توسط شاهزاده خانم های مملکتت به خزج بیت المال برگزار می شود , مبلغ 7 میلیارد تومان جهت تجهیزات کاخ ریاست جمهوری در نظر گرفته می شود  و یا 350 هزار تومان پاداش تمام بانوان شاغل در نظر گرفته می شود و یا تنها 45 میلیون تومان شهردار یکی از کلان شهر ها پاداش غیر قانونی دریافت می کند , مجتمع های تجاری بر پا می  شود 
     اما هنگام اجرای فاز اقتصاد مقاومتی برای جبران کمبود بودجه (؟؟) یارانه های مردم را باید گدایی کنند این یعنی 
اقتصاد را دو قطبی تر کردن و مردم را فقیر تر کردن و یک کلام اقتصاد لیبرالی یا یکی از سه ایدوئولوژِی عمده حزب دموکرات آمریکا که توسط دوستان اصلاح طلب باید اجرا شود که به قول بعضی ((اصلاحات آرزوی دیرین لیبرالیسم بوده است.))
 فلما احس عیسی منهم الکفر قال من انصاری الی الله قال الحواریون نحن انضار الله امنا بالله فاشهد بانا مسلمون
 می  گوییم ولو بی اثر 
  استاندار خدا نیست
 شهردار خدا نیست
 شورای شهر خدا نیست
     تمرکز را روی عمل کرد همین سه نهاد متمرکز کردن یعنی توان فرسایش و وقت گیری بی جهت و سرگردانی و بی مورد در راستای عمل کرد بدون برنامه جنبش دانشجویی . ,   آن زمانی که زمین خواری ها در راس مشکلات استان دیده می شد وظیفه شورا , شهرداری و .. بود که به این موضوع رسیدگی کنند..
؛ امروز باید در نظر داشت , تا جندی پیش که سیستم های ارگانیکی مد نظر بود یعنی پنج نهاد :(( سیاسی , اجتماعی , اقتصادی , فرهنگی نظامی))
 امروز سیستم های تنها به دو بخش تولید اطلاعات و انرژی تقسیم می شود .
 امروز باید گفت با وجود شاید حدود بیست و پنج نهاد در استان و فساد های گسترده تنها هم جنبش دانشجویی متمرکز بر شورای شهر و شهرداری شده که هیچ گاه در برهه پس از زمین خواری های پیشین نتیچه نداد . 
 بعضی از سیستم های تولید اطلاعات
 وزارت آموزش و پرورش 
 وزارت دادگستری 
 وزارت علوم
 وزارت ارشاد
 فرهنگ 
 اقتصاد
 و یا تولید انرژی
 وزارت راه و ترابری
 وزارت مسکن 
 وزارت کشاورزی
 وزارت نیرو 
و ..
 خب تنها به دو مورد اشاره شود
 زمانی که تنها دوازده میلیارد تومان در وزارت کشاورزی اختلاس همراه با یک لیوان آب از حلقوم مستضعفان ربوده شد جنبش دانشحویی کجا بود
 و یا زمانی که وزیر ارشاد در تعریف عمل کرد و برنامه نهاد خود(سال اقتصاد و فرهنگ)با گستاخی چنین می گوید که ((وزرای پیش مطالبات شما را نتوانستند انجام دهند و من هم نمی توانم )) پس بیچا کردی متقبل شدی ارث پدرت را که از بیت المال نمی خواهی ! 
  آیا این ها نیاز به موضع گیری ندارد ؟ و تنها شورای شهر توان فرسایشی جنبش دانشجویی را فرسایشی تر می کند؟
 , پاسخ دوستان حتما این خواهد بود که توان ما حدی دارد .
 صحیح اما باید در نظر گرفت که تنها توان فرسایشی و هیاهو به کار نمی آید تا قیامت این روش پاسخ نخواهد داد این مربوط به سالیان پیش بود , ی الحال گفتمان عدالت خواهی تکوین یافته و در نگاهی دیگر نیاز به برنامه جهت اجرا دارد و باید فاز دوم عدالت خواهی در نظر گرفته شود .
 سو تفاهم نشود بنده را از جنبش پیشین می دانستند ؛ اما دوستان عدالت خواه(به تبع هر تشکل و یا جناح ) خود را دماغه جنبش دانشجویی نبییند اگر امام و انقلاب را مد نظر دارند منظور تمام اعضای جنبش دانشجویی با هر صبغه و تشکل و تفکری که به نظام پایبندند چه آن که تشکل اصلاحات لیبرال دانشگاه شیراز گرایش ضد نظام و بی تفاوتی به امام را علنا در ویژه نامه دوم اردیبهشت در جهت مخالف با انقلاب فرهنگی  نشان داد انقلاب را حاصل احساسات مردم دانست و حرف روشن فکرانی که جز نبش قبر از آثار دسته صد غرب چیزی نمی دانند و شاید می دانند و نمی خواهند بدانند را علم کرد , نظریه یکی از فیلسوفان مطرح جامعه بوروژوازی فرانسه را با افتخار(آأدم به این ها چه بگوید چه قدر بیچاره و فقیر)علم کرد ..
 باید اندیشید که برای فاز دوم عدالت خواهی باید چه کرد( که البته فرهنگ هم موضوع بحث است )
 می توان زمینی ترسیم کرد که تمام نهاد ها با هم درگیر اجرا شوند و اقدامی اساسی در راستای مطالبات حضرت امام خمینی و حضرت امام خامنه ای صورت گیرد عوض  عوض عمل کرد پراکنده و بدون نتیجه ؟
 می شود برنامه ریزی لازم دارد 
 ادامه دارد ....
 ----------------------
  پ.ن
  در مورد پاداش شهردار 
 اولا طبق قانون کار, پاداش شهردار حد اکثر تا سقف دو برابر حقوق دریافتی مجاز است . با این حساب تنها اشکال این است که عوض 2 برابر با پاداش 5/5 برابر رو به رو می شویم.
 دوما تنها قانون مد نظر و راهگشا  نیست که بدترین افراد قانون دان های قانون شکن هستند , 
 اگر به وادی سیاسی موجود و مطالبات حضرت امام خامنه ای واقف نباشیم , در اصطلاح سیاست در باغ نخواهیم بود , بنابر این صرف نظر از قانون متوجه می شویم که سیاست ذهنی آقایان عوض سیر در مناطق فقیر نشین محدوده شهری کلان شهر شیراز , از چهار دیواری شهرداری و یا هر نهاد مشابه فراتر نمی رود.
   ذهن آقایان دقیقا حول اقتصاد نئو کینزی سر مایه داری می گردد که پیش از کتاب امنیت ملی جناب روحانی در مرکز مطالعات مجمع تشخیص مصلحت پایبندی خود را به آن نشان داد.
  پس کجا رفت منطق حضرت امام امیر المومنین علی بن ابی طالب علیه السلام که در هنگام زمامداری سنگ به شکم مبارک بسته و می فرمود : هیهات که در سر حدات کشور اسلام مسلمانی گرسنه باشد و علی سیر بخوابد.(فرموده امام عی علیه السلام)
 حال آن که فاصله آقایان با مناطق فقیر نشین از شام تا حجاز نیست بلکه از یک بند انگشت تجاوز نمی کند.
 خیر , علاوه بر آن این گونه عمل کرد های بی موقع و زمان نشناسانه حتی توسط حضرت امام خمینی مردود اعلام می شد , که حج مسوولان را هنگام دفاع مقدس محکوم اعلام کرد.
 بعضی از فرمانده هان لشکر از بازمانده و آزاده و شهید و جانباز حج خود را می بخشیدند.
 تنها قانون راهگشا نیست و بی قیدی به قانون مدنظر نیست.
 

نوشته شده در سه شنبه 2 اردیبهشت 1393ساعت 09:14 ب.ظ توسط ---| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin
http://fatemiyon.ir/index.php/multimedia/1390-05-29-18-44-13/6032-07 http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=73065&88-1391-02-23-17-musicID=51850 helali011__1_.wma - 307.3 Kb