تبلیغات
بایداری تا ظهور - برگی ناگفته از تاریخ

بایداری تا ظهور

(( ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله کانهم بنیان مرصوص ))

هم زمان با دستگیری رهبر نهضت اسلامی و بسیاری از علما و وعاظ و شخصیت های ذی نفوذ در قم، تهران و شهرستان ها، زمینه ی یك سركوب وحشیانه و خونین توسط ایادی دژخیم فراهم شد.

اجتماعات و تظاهرات مردمی زنان و مردان در اعتراض به بازداشت امام در قم، تهران و برخی دیگر از شهرستان ها، با هجوم نیروهای مسلح، به خاك و خون كشیده شد. دانشگاه تهران با تانك و مسلسل و افراد مسلح به محاصره درآمد.

سیل خروشان كشاورزان غیور و كفن پوش ورامین، دهقانان كَن˚ و مردم جمارانبه سوی تهران سرازیر شدند؛ و انبوه جمعیت، اعم از بازاریان، بارفروشان، دانشگاهیان، و اقشار مختلف مردم، با غریو رعد آسای «یا مرگ یا خمینی»و «مرگ بر شاه» تهران را به لرزه درآورند.       

شاه در برابر قیام قهرآلود ملت، با رگبار مسلسل به جنگ ملت آمد؛ و توسط نیروهای تحت فرمان خود، تظاهركنندگان را با وضع فجیعی كه قلم از توصیف آن عاجز است، قتل عام كرد و تهران را در 15 خرداد 1342 به حمام خون تبدیل ساخت.

هم زمان با قتل عام مردم مبارز در تهران، كشتارهای فجیعی در قم، شیراز، مشهد، تبریز و دیگر شهرستانها، توسط دژخیمان رژیم به وقوع پیوست و برای ادامه ی سیاست سركوب با وجود سانسور شدید، خبرهای مربوط به دستگیری رهبر نهضت اسلامی ایران و قیام 15 خرداد و كشتارهای قم، تهران، مشهد و سایر شهرستانها، در مدت كوتاهی در سراسر كشور پخش شد و موجی از خشم و نفرت علیه شاه  به راه افتاد. خبرگزاریها نیز بازتاب گسترده ی قیام مردم را، در حمایت از رهبر نهضت و واكنش شخصیت های سیاسی، علمی و مذهبی اعتراض به دستگیری امام و كشتار مردم بی گناه به سراسر جهان مخابره كردند، كه یكی از آنها اعلامیه ی اعتراض آمیزِ شیخ محمد شلتوت، مفتی و رئیس دانشگاه الأزهر مصر بود، كه شش روز بعد از دستگیری امام و فاجعه ی خونین 15 خرداد صادر شد؛ در این اعلامیه دستگیری علما و اهانت به ساحت مقدس آنان، به عنوان داغ ننگی بر پیشانی بشریت معرفی گردید؛ وی طی تلگرافی خطاب به شاه خواست از تجاوز به حریم روحانیت و علمای اسلام كه پاسداران قوانین الهی هستند، خودداری كند و علمای بازداشت شده را هر چه زودتر آزاد سازد.  

  پروژه قهرمان سازی دیکتاتور مخلوع

د  ((این دشمنان بدانند ، خواب برگشتن آمریکا به این مملکت یک خواب پریشان و غیر قابل تعبیر است.))

 حضرت امام خامنه ای

 حافظه بعضی یا دستکاری شده و یا فشار زمان باعث تغییر ناصواب آن گشته :

 باید من بعد تا زمانی نا معلوم ، 15 خرداد را جنان بازگو کرد مانند آن که هیج کس خاطره وقایع هولناک آن را نشنیده است.دشمن که هر روز سعی بر پیاده سازی برنامه ای جدید دارد ، به تازگی ، در کنار جندین سر فصل و موضوع دیگر ، به اقدامی عجیب دست زده است و عده ای بیجاره را که خود هم دروغ بودن آن را می‌دانند از روی بیچارگی مجبور به پذیرش آن کرده اند.

 جدیدا در رسانه های خارجی و ضد انقلاب نقل قولی از نخست وریز مخلوع دیکتاتور مخلوع آورده اند که :

 لحظه آخر که (دکتاتور مخلوع)سوار هواپیما می‌شد ، به من می‌گفت مبادا مردم را به توپ ببندی!!!(خواهش می‌کنم بعد از من مردم را نکشید من دلسوز مردم هستم) ))

 ای دیکتاتور دلسوز ،

 باید چنان تاریخ انقلاب را توضیح داد که گویی عده ای از بورکیناقاسو بازگشته اند و یا از دهکوره های بدون امکانات که سی سال هیج اطلاعات حتی جزئی هم به آن ها نرسیده.

  جه قدر برای خود دوخته و پرداخته اند ، بیچاره ها پنداشته اند کار نظام را یکسره کنند ، 

 علت تدکر این مقوله

  این مقوله البته همان گونه که خواهند گفت یک مقوله دست دهم باشد.اما باید دقت کرد که اگر کنترل مردم توسط رسانه ، این همه شب را روز و روز را وارونه جلوه می‌دهد ، اگر جبهه انقلاب در روی کرد رسانه و قدرت نرم خود بازنگری نکند ....

 من باب تدکر از قعالیت های دشمن و تیر های در تاریکی است ، باید دقت کرد که این مقوله تنها قطعه پازل نیست ، ده ها قطعه دیگر را باید کنار هم چید ، و از هیچ کدام غافل نبود و هیج کدام را دست اویز تفرقه قرار نداد.

 امروز به زعم خود اصل نظام را هدف قرار داده اند .

 همین قطعه های پازل نادیده گرفته شده گفتمان جبهه انقلاب را مخدوش جلوه داد که شد آن جه شد ...


نوشته شده در یکشنبه 20 مهر 1393ساعت 03:38 ب.ظ توسط ---| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin
http://fatemiyon.ir/index.php/multimedia/1390-05-29-18-44-13/6032-07 http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=73065&88-1391-02-23-17-musicID=51850 helali011__1_.wma - 307.3 Kb