تبلیغات
بایداری تا ظهور - نظری به عبرت گیری از چهار دولت لیبرال ,نقض ادعای اتاق فکر دولت روحانی

بایداری تا ظهور

(( ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله کانهم بنیان مرصوص ))

 
 { قل من کان عدوا لله و ملائکتهی و رسله و جبریل و میکال فان الله عدو للکافرین)
 بگو هر آن کس که دشمن خداوند و فرشتگان او و پیامبرانش , و جبرئیل و میکئیل باشد , پس خداوند دشمن کافران است(و آنان که دشمن اینان باشند کافرند 
 چهار دولت , وقت کمی برای تخریب گفتمان نظام نیست. نتیجه شبهات سروش یا همانی که سال 2004 جایزه ویژه اراسموس از انجمن شیطانی بیلدربرک کرفت و مفتخر به دشمنی با اسلام سد , جیزی جز 9 دی نبود.
  حال با روی کار آمدن دولت اعتدال پنداشته اند که از گفتمان اعتدال می شود سو استفاده کرد و هر جولانی هر کجا ....
 فضای کشور با آن زمانی که دولت اعتدال بر سر کار آمد شاید چندان متفاوت نباشد , از نظر اقتصادی البته تحریم ها که به ادعای حسین شریع مداری به تشویق سران فتنه و لیبرال های داخلی بر سر کار آمد , قیمت نفت را هم ....
 این در حالی است که با روی کار آمدن دولت اعتدال , عده ای مهره تندرو لیبرال , که در 8 سال دولت رفورم ها موی خود را هیچ پیشانی خود را در آرد کاخ سفید , سپید کردند , با توجه به وضعیت کنونی ادعا کرد :
 از 84 عبرت گرفته ایم.
 البته شرح این سخن آن که باید دولت نقش خود را در نظارت فرهنگی کم رنگ کند.تا آزادی خود به دست دیگران پیش رود.یعنی ( به عنوان مثال)گشت ارشاد را باید کنار بگذارند. 

 البته مشخص است که این سخن مو ... نه پیشانی سپید لیبرال جامه عمل به خود نپوشید. کم تر از دو سال از دولت اعتدال می گذرد که می بینیم مراکز دولتی نه , وزارت علوم پشتوانه رسمی فتنه گران را به حسب ظاهر(به دلیل آن که موضع گیری لازم را نداشت)  بر عهده گرفته .
 واقعه 16 آذر , البته در سطح کلان شهر شیراز , تاسف حزب الله را بر فاتحه گفتمان اعتدال دولت به دنبال داشت. دولت اعتدال باید پاسخ گوی بی اعتدالی مسوولان خود را بدهد و الا رسما گفتمان اعتدال را به یک سو نهد .
 فی الجمله 


نوشته شده در سه شنبه 25 آذر 1393ساعت 09:47 ب.ظ توسط ---| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin
http://fatemiyon.ir/index.php/multimedia/1390-05-29-18-44-13/6032-07 http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=73065&88-1391-02-23-17-musicID=51850 helali011__1_.wma - 307.3 Kb